Ing. Bc. Thomas Strohbach

Je vedoucím Orientačních dnů. Pochází ze Zlína, takže to má do práce celkem blízko. Působil rok jako dobrovolník v německém Benediktbeuernu, kde se taktéž podílel na organizaci OD. Od mládí se věnuje práci s mladými.

 

 Mgr. Jan Štěpán Musil, SDB

Realizuje program Orientační dny, víkendové akce pro děti Starých Pák a najdete ho všude, kde je třeba pomoci. Potvrzuje to i fakt, že byl rok jako dobrovolník v Sudánu. Je to skaut a žádné jeho léto se neobejde bez tábora v lůně přírody. Duší indián, tělem mezi mladými – správný salesián. Poznáte ho podle úsměvu od ucha k uchu, který snad „nesundává“ ani na spaní.

 

 František Horsák

Realizuje Orientační dny. Od mládí se věnuje práci s dětmi a mládeží v rodném Zlíně i na táborech. Ve volném čase se věnuje své rodině, přátelům a sportu.

 

 Ing. Monika Petruchová

Realizuje Orientační dny. Táborový blázen, který nemá jediný víkend volný. Možná i proto má ráda spánek a čokoládu. Věrným přítelem je jí jednokolka nebo žonglovací míčky. Působila jako dobrovolník v Bulharsku a druhou milovanou zemí je pro ni Itálie, takže ciao tutti!

 DSC_0300 (2)

 Mgr. Bc. Hanka Kostrůnková

Realizuje Orientační dny. Často cestuje mezi Fryštákem a rodným Uh.Hradištěm. Studovaná učitelka, která se touto dobou věnuje spíše volnočasové pedagogice v OD. Má ráda hory, sníh, dobré jídlo (s masem), chytlavou hudbu a radostné lidi. Vzrůstem malá, ale s velkým duchem.

 

Mgr. Martina Javoříková

Během studia sociální pedagogiky ve Zlíně přes kopec nakukovala na DIS, kde je dnes instruktorkou. Realizace Orientačních dnů ji, dle jejích slov, „baví a naplňuje“. Ve volném čase se ráda věnuje lanovým aktivitám a zvládá velmi dobře jízdu na jednokolce. Ráda sportuje, turistikuje a stanuje.

 

Pavlína Javoříková

 

Martina Skaličková

Baví mě dělat s mladými lidmi.  Na DISu v Orientačních dnech vidím smysl, proto to dělám. Od dětství skautuju. Vedu ve Zlíně roverský kmen. Lezu, jezdím na kole a ráda čtu.

 

Bc. Šimon Král

Pocházím z malebné vesničky Bánov na úpatí Bílých Karpat. Díky studiu jsem se dostal k Orientačním dnům, nejdříve jako účastník a následně i jako instruktor. Když nejsem na kurzu, rád si vyplním volný čas nejrůznějšími aktivitami, od sportu, hudby a cestování až ke hře na kytaru, moderování nebo vaření. Snažím se mít pořád dobrou náladu a předávat ji dál.

 

Bc. Patrik Šenk

 

Bc. Dáška Zlámalíková

Realizuje Orientační dny. Po studiu, práci v Orientačních dnech a svatbě je momentálně na mateřské dovolené a kryje nás ze zálohy.

 daska