Ing. Bc. Thomas Strohbach

Je vedoucím Orientačních dnů. Pochází ze Zlína, takže to má do práce celkem blízko. Působil rok jako dobrovolník v německém Benediktbeuernu, kde se taktéž podílel na organizaci OD. Od mládí se věnuje práci s mladými.

 

 František Horsák

Realizuje Orientační dny. Od mládí se věnuje práci s dětmi a mládeží v rodném Zlíně i na táborech. Ve volném čase se věnuje své rodině, přátelům a sportu.

 

 Ing. Monika Petruchová

Realizuje Orientační dny. Táborový blázen, který nemá jediný víkend volný. Možná i proto má ráda spánek a čokoládu. Věrným přítelem je jí jednokolka nebo žonglovací míčky. Působila jako dobrovolník v Bulharsku a druhou milovanou zemí je pro ni Itálie, takže ciao tutti!

 DSC_0300 (2)

 Mgr. Bc. Hanka Kostrůnková

Realizuje Orientační dny. Často cestuje mezi Fryštákem a rodným Uh.Hradištěm. Studovaná učitelka, která se touto dobou věnuje spíše volnočasové pedagogice v OD. Má ráda hory, sníh, dobré jídlo (s masem), chytlavou hudbu a radostné lidi. Vzrůstem malá, ale s velkým duchem.

 

Mgr. Martina Javoříková

Během studia sociální pedagogiky ve Zlíně přes kopec nakukovala na DIS, kde je dnes instruktorkou. Realizace Orientačních dnů ji, dle jejích slov, „baví a naplňuje“. Ve volném čase se ráda věnuje lanovým aktivitám a zvládá velmi dobře jízdu na jednokolce. Ráda sportuje, turistikuje a stanuje.

 

Pavlína Javoříková

Na DISu jí nikdo neřekne jinak než Papája. Studuje sociální pedagogiku ve Zlíně. Je učitelkou v dětské skupině Sovička v Žopech u Holešova. Ráda bruslí a na kurzy Orientačních dnů většinou přijíždí na milovaném skútru. 

 

Martina Skaličková

Baví ji dělat s mladými lidmi.  Na DISu v Orientačních dnech vidí smysl, proto to dělá. Od dětství skautuje. Vede ve Zlíně roverský kmen. Leze, jezdí na kole a ráda čte.

 

Bc. Šimon Král

Pochází z malebné vesničky Bánov na úpatí Bílých Karpat. Díky studiu se dostal k Orientačním dnům, nejdříve jako účastník a následně i jako instruktor. Když není na kurzu, rád si vyplní volný čas nejrůznějšími aktivitami, od sportu, hudby a cestování až ke hře na kytaru, moderování nebo vaření. Snaží se mít pořád dobrou náladu a předávat ji dál.

 

Bc. Patrik Šenk

Na DISu byl poprvé jako účastník na Silvestru 2010 a od té doby jej ta DISácká atmosféra chytla natolik, že se z účastníka přetransformoval na organizátora. Postupem času se mimo víkendových akcí na DISu dozvěděl i o Orientačních dnech a chtěl je zkusit. No a světe div se, je tady stále a baví ho to. Paťa studuje IT, hraje závodně florbal, rád sportuje, cestuje a užívá si života.

 

Bc. Dáška Zlámalíková

Realizuje Orientační dny. Po studiu, práci v Orientačních dnech a svatbě je momentálně na mateřské dovolené a kryje nás ze zálohy.

 daska